Зоя Ярош: "Шановні колеги, прошу підтримати петицію щодо призначення..."

Зоя Ярош в facebook:

Шановні колеги, прошу підтримати петицію щодо призначення суддів на посади для відновлення здійснення правосуддя та більш оперативного розгляду справ у судах. Об этом сообщает mignews.in.ua со ссылкой на СМИ.

У звязку з наднормовим навантаженням на суддів пов Більше язаним з відсутністю належної кількості суддів у судах, а також відсутності суддів у деяких регіонах України, що фактично позбавляє громадян України вирішувати наявні спори у правовому полі.

Також у звязку з наявною рекомендацією Вищою радою правосуддя щодо призначення суддів, з огляду на положення частини пятої статті 126, частини першої статті 128, підпунктів 2 і 7 пункту 161 розділу XV Перехідні положення Конституції України та пункту 11 розділу ІІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України Про Вищу раду правосуддя, прошу

Призначити всіх суддів що рекомендовані на відповідні посади Вищою радою правосуддя та справи яких наразі знаходяться у відповідному підрозділі Адміністрації Президента України.

Репост вітається.

Мабуть, також на наступному тижні, звернусь до суду щодо бездіяльності Президента по цьому питанню. Дуже сподіваюсь що до цього не дійде.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя