У Луцьку муніципали карали курців-порушників (ФОТО)


У Луцьку, 1 жовтня 2019 року інспекторами департаменту муніципальної варти Луцької міської ради було проведено рейд щодо боротьби з тютюнопалінням в неналежних для цього місцях, зокрема біля АС-1 що у місті Луцьку, – повідомляють муніципали у Фейсбук. Об этом сообщает vse-krugom.in.ua со ссылкой на СМИ.

З громадянами та гостями міста були проведені профілактичні бесіди щодо дотримання Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» та рішень Луцької міської ради від 08.09.2006 №5/136 «Про впорядкування вживання тютюнових виробів на території м. Луцьк»; від 29.06.2010 №62/2 «Про внесення змін та доповнень до рішення Луцької міської ради від 08.09.2006 №5/136 «Про впорядкування вживання тютюнових виробів на території м. Луцьк». Також на порушників було складено 24 протоколи про адміністративні правопорушення (ч. 1 ст. 175-1 КУпАП Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях).

Департаментом надалі будуть проводитись аналогічні рейди з метою дотримання вищезазначених нормативно-правових актів громадянами та боротьбою з тютюнопалінням в місті Луцьку.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/u-lutsku-munitsypaly-karaly-kurtsiv-porushnykiv-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя